2024-04-03
Kovo 26 dieną Užpalių gimnazijos komanda, kurią sudarė 7 klasės mokinės Augustė Meškauskytė, Smiltė Šlapelytė, Judita Trakaitė ir 8 klasės mokinė Kotryna Šukytė, dalyvavo respublikinėje mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“, skirtą atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių ir smurto prieš vaikus problemas, formuoti teigiamas nuostatas į pagarbų ir draugišką tarpusavio bendravimą ir taip paminėti „Sąmoningumo mėnesį BEPATYČIŲ 2024!“ Nuotoliniame renginyje dalyvavo 109 komandos iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Mūsų komanda gražiai pasirodė, tarp 109 komandų – 28 vieta. Viktoriną organizavo Kauno „Vyturio“ gimnazija ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Apie sėkmę viktorinoje Užpalių gimnazijos jauniesiems žurnalistams papasakojo soc. pedagogė Virginija Rudokienė

67qOsBmE my9pm7v