Gerbk senelį, nes ir pats pasensi...
(Lietuvių liaudies patarlė)
2024-03-28
Visą šią savaitę Užpalių gimnazijos septintokai, pakviesti Lidijos Galvanauskienės – aktyvios užpalietės, savanoriavo ir gamino saldžias dovanėles VšĮ Krizių centro „Angelų pieva“ gyventojams. Užpalių kavinėje pas Danguolę mokiniai ne tik kepė keksiukus, bet ir juos puošė. Bendramintės Lidija ir Danguolė kepti keksiukus ir riešutėlius subūrė ne tik Užpalių gimnazijos mokinius, bet ir miestelio gyventojus, maltiečius. Septintokai gražiai dovanėles supakavo ir prieš pat Velykas nuvežė į Senelių globos namus, esančius Rukliuose, prie Alaušo ežero. Jautrūs linkėjimai, pokalbiai bei prisilietimai suvirpino ne tik šių namų gyventojų, bet ir ten dirbančių slaugučių širdis. Iš Sudeikių miestelio mokyklinis autobusas su susimąsčiusiais vaikais, pasuko link Utenos. VšĮ Krizių centro „Angelų pieva“ gyventojams mokiniai linkėjo sveikatos, vilties ir gražių švenčių. Gera laukti švenčių, kai darai gerus darbus.

Užpalių gimnazijos 7 klasės mokiniai ir auklėtoja D. Usevičienė

tMjJWpmY xc2m8OJb