2024-03-28
Kovo 29-ąją Lietuva mini 20 metų sukaktį, kai mūsų valstybė tapo NATO nare. Prieš 75 metus Šiaurės Atlanto šalys paskelbė NATO įkūrimą. Šio įvykio proga jau šeštus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM organizuoja rašinių konkursą „Mes esame NATO“. Konkurse 8-12 klasių mokiniai varžosi dėstydami savo mintis duotomis temomis penkiomis skirtingomis kalbomis - lietuvių, lenkų, anglų, prancūzų bei vokiečių. Šiais metais Užpalių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi II g. klasės mokine Auguste Gavėnaite, tapusia trečiosios vietos laureate. Ji pasirinko temą „NATO partnerysčių už Aljanso ribų svarba“ ir anglų kalba parašė rašinį, vertą prizinės vietos. Kovo 27 d. Valdovų rūmuose įvyko iškilmingi nugalėtojų apdovanojimai. Sveikiname Augustę ir jos mokytoją Jūratę Kirdeikienę, dėkojame lietuvių ir anglų debatų klubo nariams: Gabijai, Beatrisei, Izabelai, Gaivilei, Benui, Ainorui bei mokytojai N. Braukylienei už dalyvavimą šiame konkurse.

Užpalių gimnazijos jaunoji žurnalistė Emilija Tarvydaitė

zALS5I1q HjH4aYoG