2024-03-09
Užpalių gimnazijos 5-10 klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas rašė dailyraštį ir rinko gražiausius lietuviškus žodžius. Laikas nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios - ypatingas laikas, nes minimos Lietuvių kalbos dienos. Gražus Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti kalbos mokymosi motyvaciją, skleisti žinią apie vieną seniausių indoeuropiečių kalbų. Gražūs ir prasmingi dailyraščio tekstai - M. Daukšos „Postilės“ prakalba ir J. Biliūno „Laimės žiburys“ (šiemet J. Biliūnui – 145). Mokiniai ne tik klasėse dirbo, bet penktokės Elzė ir Akvilina kalbino ir Užpalių miestelio žmones rašyti dailyraštį, rinkti gražiausius lietuviškus žodžius. Ir kaip džiugu, kad šiemet dailyraštį kartu su mokiniais rašė Užpalių seniūnijos, ambulatorijos, parduotuvės ir kultūros centro darbuotojai. Ačiū už bendrystę! Mes tikrai mylim lietuvių kalbą, mylim Lietuvą.

Užpalių gimnazijos jaunieji žurnalistai

I x o qR bpF9BDQN