...Yra tavy gerumas

Duok nešti šitą vėliavą

Ir man...

(Just. Marcinkevičius)

Gražų šventinį rytmetį Mokytojams dovanojo Užpalių gimnazijos mokiniai. Skambėjo Justino Marcinkevičiaus eilės, sklido švelni kanklių melodija... Mokytojus pasveikino Užpalių gimnazijos direktorius R. Žvirblis, Užpalių seniūnas E. Keraminas. Mokiniai nominavo Metų mokytojus. Tik paskelbta nominacija iškart rado savo šeimininką. „Geležiniai nervai“ - Stasys Kirdeikis, „Lyderis“ – direktorius R. Žvirblis, „Vyturys“ – R. Gavėnienė, mat ji anksčiausiai ateina į mokyklą, „Naujų žodžių kūrėjas“ - Giedrius Indrašius už naujadarus „savagalviškas“, „savakojiškas“, „Moodle vergė“ – Aušra Karosienė, „Virtuvės šefė“ - Neringa Šukienė, „Griežtuolė“ – Ina Gutaravičienė... Neliko nei vieno mokytojo, kuris nebūtų nominuotas. Mokiniai, padedant mokytojai S. Leleivienei, sukūrė tiesiog meno kūrinius, kuriais ir buvo apdovanoti mokytojai. IV g klasės mokiniai mokytojams dovanojo saldžių dovanų, norėdami atpirki padarytas ir dar būsimas nuodėmes, Medeina Maniušytė skyrė mokytojams dainą. Mokytojai šurmuliavo lyg mokiniai. Skubėjo fotografuotis mokyklos kieme krintant auksiniam lapų lietui...Ir buvo visai nešalta... Sušildė mokytojus mokinių ištartų žodžių prasmė ir šiluma. Diena prasidėjo gražiai.

Mokiniai nuoširdžiai dėkoja mokytojoms V. Rudokienei ir S. Leleivienei už pagalbą organizuojant renginį.

Užpalių gimnazijos jaunieji žurnalistai

pav1pav2  pav3