Lapkričio 13 dieną Užpalių gimnazijoje vyko jubiliejinis renginys, skirtas fiziko Antano Žvirono 120-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginio pradžioje buvo prisiminta A. Žvirono biografija bei gyvenimo kelias. Vėliau renginio dalyviai turėjo galimybę apžvelgti A. Žvirono mokslinius pasiekimus ir laimėjimus. Pranešimą „A. Žvironas - eksperimentinės fizikos Lietuvoje pradininkų gretose“ skaitė VU dėstytojas prof. Liudvikas Kimčys. Na, o po pertraukos mokiniai išklausė kitą įdomų prof. Juozo Šulskaus pranešimą apie šių dienų VU fizikos fakultetą. Užpalių gimnazijos fizikos mokytojas S. Kirdeikis organizavo fizikos viktoriną, kurioje dalyvavo mokiniai iš Utenos A. Šapokos, Dauniškio, Saulės ir, žinoma, Užpalių gimnazijų. Po ilgos kovos viktoriną laimėjo Utenos Saulės gimnazijos mokiniai, mūsų gimnazijos atstovai užėmė garbingą antrą vietą. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Džiaugiamės galėdami praskaidrinti rudenį tokiais puikiais renginiais!

Medeina Maniušytė, II g klasės mokinė