Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – rankos. Idėjos esmė - žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna. Nesvarbu, kokia tavo rankos spalva, forma: mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų- skirtingos rankos.
Gimnazijos mokiniai, mokytojai, darbuotojai savo rankų trafaretus su užrašytomis mintimis klijavo ant didelio popieriaus lapo, kur buvo parašyta: „SAVO RANKOMIS DARYKIME TIK GERUS DARBUS“.
Mokinių parlamento vaikai dalino skirtukus knygoms, su užrašu apie toleranciją bei vaišino „tolerancijos skonio“ saldainiais. Taip pat leido įvairaus stiliaus muziką bei demonstravo parengtas skaidres.
Su 5-8kl., Ig-IVg klasių mokiniais istorijos bei pilietiškumo mokytoja N. Braukylienė pamokų metu kalbėjosi ir aptarė tokius istorinius momentus: nacistinėje Vokietijoje vykdytą nepakantumo ir antirasinę politiką žydų, čigonų (romų), psichiškai nesveikų ir neįgalių žmonių atžvilgiu. Aptarė pabėgėlių padėtį ir pan.

Virginija Rudokienė

IMG 2947 IMG 2951 IMG 2955 IMG 2982