A. Gražytė

ŠMM ir LJTC organizuoto piešinių konkurso „Ką mena Lietuvos pilys?“ laureatė

J.Gavėnaitė, A.Stukaitė, J.Vaškelis

Europos Komisijos ir ŠMM remiamo respublikinio vasaros debatų turnyro lietuvių kalba Druskininkuose nugalėtojai

Žilvinas Laurinėnas

Krašto apsaugos ministerijos ir ŠMM organizuoame konkurse- viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ I ture užėmė III vietą

Rūta Mikučionytė

Utenos rajono seniūnijų šaškių varžybose žaisdama Užpalių seniūnijos komandoje laimėjo I vietą

Justina Šližytė

Nacionalinės moksleivių šaškių lygos jaunučių grupės asmeninėse varžybose laimėjo II vietą

Andrius Mikučionis

Nacionalinės moksleivių šaškių lygos jaunučių grupės asmeninėse varžybose laimėjo III vietą

Nacionalinės moksleivių šaškių lygos jaunimo grupės asmeninėse varžybose laimėjo I vietą

II

Gruodžio 4 d. Utenoje vyko Utenos rajono komandinės mokinių stalo teniso varžybų KKSC taurėms laimėti.  Varžybos vyko merginų ir vaikinų grupėse. Nugalėjo Užpalių gimnazijos moksleiviai,vadovaujami Sauliaus Šližio. Merginų ir vaikinų komandos taip iškovojo teisę žaisti zoninėse varžybose, kurios vyks Širvintose vasario 1 d.

UŽPALIŲ GIMNAZIJOS ROKO GRUPĖ UGRG (vadovas mokytojas Aurelijus Janaudis) 1 vieta ir 1000 lt laimėjimas festivalyje – konkurse „Tavo laikas“