2022-23 M. METŲ UTENOS R. UŽPALIŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI, MENINIAI, SPORTO PASIEKIMAI
Eil. Nr. |
Renginys |
MOKINYS, KLASĖ |
MOKYTOJAS |
PASIEKIMAI
|
||
SAVIVALDYBĖS |
ŠALIES |
TARPTAUTINIS |
||||
1. |
Biologijos olimpiada |
|
|
Beatrisė Vinokurova I g. Greta Šukytė Gabrielė Matulionytė Medeina Maniušytė |
N. Šukienė |
|
2. |
|
Vertimų konkursas “Tavo žvilgsnis” (rusų kalba) |
|
Jonas Karosas 5 kl. Judita Trakaitė 5 kl. Gaivilė Karosaitė 8 kl. Vakarė Jurelytė 8 kl. Izabela Vinocurova 8kl. Beatrisė Vinokurova Ig Karolina Juzėnaitė Ig |
A.Žilinskienė |
diplomas padėkos raštas diplomas diplomas padėkos raštas padėkos raštas padėkos raštas |
|
|
Vertimų konkursas “Tavo žvilgsnis” (anglų kalba) |
|
Augustė Meškauskytė Ermina Trakaitė Kotryna Šukytė Jokūbas Šukys Viltė Adomaitytė Viltė Veršylaitė 4 kl. |
J. Kirdeikienė
L. Janaudienė |
padėkos raštas padėkos raštas padėkos raštas diplomas diplomas padėkos raštas |
3. |
Meninio skaitymo konkursas |
|
|
E.Tarvydaitė 8 kl. |
R.Stukienė |
II vieta |
4. |
Lietuvių kalbos olimpiada |
|
|
B.Vinokurova Ig. |
R.Stukienė |
II vieta |
5. |
Fizikos rajoninė olimpiada |
|
|
Greta Šukytė, 11 kl. Karolis Sirvydis, 12 kl. |
S. Kirdeikis |
II vieta III vieta |
6. |
|
|
Tarptautinė olimpiada “Homo dicens” (Rusija, Maskvos valstybinis universitetas) |
Vakarė Jurelytė |
A.Žilinskienė |
pateko į finalą |
7. |
Rajoninė 9 klasių rusų kalbos olimpiada |
|
|
Beatrisė Vinokurova Karolina Juzėnaitė |
A.Žilinskienė |
I vieta III vieta |
8. |
Istorijos olimpiada II-IVg..klasėms |
|
|
Agnė Meidutė, Kamilė Kublickaitė, Jurinta Vilimaitė |
|
|
9. |
|
Priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų, pedagogų, tėvų bei kitų šeimos narių kūrybinis projektas “Kuriame sakmes” |
|
3 klasės mokiniai E.Širvytė, P.Sirvydis, R.Barauskaitė |
B.Damauskienė |
Padėkos dalyviui |
10. |
Rajoninė 9-12 kl. matematikos olimpiada |
|
|
Ig kl Beatrisė Vinokurova IVg kl. Karolis Sirvydis IIIg kl. Gabrielė Matulionytė |
I.Gutaravičienė |
II vieta
III vieta |
11. |
Rajoninė 4 kl. matematikos olimpiada |
|
|
Tajus Skubiejus 4 kl. |
V. Pranaitienė |
Padėka dalyviui |
12. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Informacinės technologijos |
|
Motiejus Baltakys Tajus Skubiejus Viltė Veršylaitė Kamilė Velėniūtė |
V. Pranaitienė |
Padėka 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas |
13.
|
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Pasaulio pažinimas |
|
Motiejus Baltakys Tajus Skubiejus Viltė Veršylaitė Kamilė Velėniūtė Dija Padkočiūnaitė |
V. Pranaitienė |
Padėka 2 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas
2 laipsnio diplomas 2 laipsnio diplomas |
14. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Matematika |
|
Motiejus Baltakys Tajus Skubiejus Dija Padkočiūnaitė |
V. Pranaitienė |
Padėka 3 laipsnio diplomas Padėka |
15. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Lietuvių kalba |
|
Motiejus Baltakys Viltė Veršylaitė Kamilė Velėniūtė Dija Padkočiūnaitė |
V. Pranaitienė |
Padėka 2 laipsnio diplomas 2 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas |
16. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Anglų kalba |
|
Tajus Skubiejus 4 kl. Viltė Veršylaitė 4 kl. Kamilė Velėniūtė 4 kl. Dija Padkočiūnaitė 4 kl. Kamilė Bakanavičiūtė 3 Rugilė Barauskaitė 3 kl. Pijus Sirvydis 3 kl. Akvilina Petropš 3 kl. Deividas Gadliauskas 2 kl. Greta Bikutė 2 kl. Lukas Pūdymaitis 2 kl.
|
L. Janaudienė |
1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 2 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas
2 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas |
17. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Lietuvių kalba |
|
Lukas Pūdymaitis 2 kl. Deividas Gadliauskas 2 kl. Rokas Šukys 2 kl. Gerda Šlapelytė 1 kl. Danielius Čižikas 1 kl. Viltė Pelakauskaitė 1 kl.
|
L. Janaudienė |
2 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas padėka 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 1 laipsnio diplomas 2 laipsnio diplomas
|
18. |
|
Konkursas Olympis pavasario sesija Matematika |
|
Deividas Gadliauskas 2 kl. Rokas Šukys 2 kl. Danielius Čižikas 1 kl. Viltė Pelakauskaitė 1 kl Gerda Šlapelytė 1 kl. |
L. Janaudienė |
2 laipsnio diplomas
padėka 3 laipsnio diplomas 3 laipsnio diplomas padėka |
19. |
|
|
IV tarptautinis konkursas LinquaArt.eu (Lenkija) «Сказочный мир – компьютерная или настольная игра» |
Izabela Vinocurova 8 kl. |
A.Žilinskienė |
Nugalėtoja |
20. |
|
Respublikinis bendrojo lavinimo mokyklų rusų (užsienio) kalbos 7 – 12 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas (Šiauliai, „Romuvos“ gimnazija). |
|
Izabela Vinocurova 8 kl. |
A.Žilinskienė |
I vieta |
21. |
|
Literatūrinio A. Puškino muziejaus 22-as respublikinis konkursas „Mano Aleksandras Puškinas” |
|
Beatrisė Vinokurova Ig kl. |
A.Žilinskienė |
|
|
|
Edukacinis konkursas Olimpis .Pavasario sesija Lietuvių kalba |
|
E.Širvytė,3kl. R.Barauskaitė 3 kl. P.Sirvydis 3 kl. M.Pelakauskas 3 kl. |
B.Damauskienė |
II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas I laipsnio diplomas III laipsnio diplomas |
22. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis. Pavasario sesija Pasaulio pažinimas |
|
D.Čižikas 1 kl. G.Šlapelytė 1 kl. V.Pelakauskaitė 1 kl. D.Gadliauskas 2 kl. L.Pūdimaitis 2 kl.
|
B.Damauskienė |
II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas |
23. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis .Pavasario sesija. Informacinės technologijos. |
|
M.Pelakauskas 3 kl. R.Barauskaitė 3 kl. D.Čižikas 1 kl. G.Šlapelytė 1 kl. V.Pelakauskaitė 1 kl. |
B.Damauskienė |
III laipsnio diplomas III laipsnio diplomas padėka padėka padėka |
24. |
|
Atliekų kultūros egzaminas |
|
M. Eigelytė-7kl K.Juzėnaitė- Ig T. Vaškelis- Ig J. Trakaitė - 5kl V.Adomaitytė- 5kl B. Špalovaitė- 7kl J.Trakas-II g K. Kublickaitė- IIIg E. Narbutytė- IIIg G. Matulionytė- IIIg A. Meidutė- IIIg G. Vilimaitė- Ig A.Rudokas 5kl E.Tarvydaitė-8kl |
|
Diplomą pažengusiems gavo: M. Eigelytė, K.Juzėnaitė, T. Vaškelis, J. Trakaitė. V.Adomaitytė Žinovo diplomą gavo: B. Špalovaitė, J.Trakas, K. Kublickaitė, E. Narbutytė, G. Matulionytė, A. Meidutė, G. Vilimaitė, A.Rudokas. E. Tarvydaitė- eksperto diplomas |
25. |
|
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos piešinių konkursas “Saugus eismas kelyje 2022” |
|
Gerda Šlapelytė 1 kl. |
B.Damauskienė |
Padėka |
26. |
Jaunųjų bendrovių “accelerator _x” Ukmergės regioninė expo 2022
|
|
|
Rūta Baltakytė Laura Janukėnaitė Edgaras Naprys Kamilė Kastečkaitė Karolina Juzėnaitė Beatrisė Vinokurova Tautvydas Vaškelis Paulius Baravykas Gabrielė Vilimaitė Gabija Špokevičiūtė
|
V. Rudokienė |
dalyvių pažymėjimai (spausdinti nereikia) |
27. |
VŠĮ “Lietuvos Junior Acievement” programos baigimo diplomai |
|
|
Beatrisė Vinokurova Paulius Baravykas Tautvydas Vaškelis Gabrielė Vilimaitė Gabija Špokevičiūtė |
V. Rudokienė |
Diplomai (spausdinti nereikia) |
28. |
Virtuali paroda „Atverkime kalbos turtus“ |
|
|
Jokūbas Šukys 6 kl. Daivydas Trakas 6 kl. |
L.Rožienė D. Usevičienė |
padėkos yra atsiųstos, tik reikia atspausdinti |
29. |
Respublikinis konkursas “Fizikas bandymai aplink mus” |
|
|
Aivaras Urbanavičius, 3G Pijus Keraminas, 3G |
S. Kirdeikis |
I vieta Atsiųsti diplomai, reiktų išspausdinti. |
30. |
Dailės olimpiada 9-12 kl. |
|
|
Jurinta Vilimaitė, 3G |
D.Usevičienė |
|
31. |
|
|
Tarptautinis LIONS taikos plakato konkursas „Mes esame visi kartu” |
Emilija Stanislovėnaitė, 7 kl. Aistė Adomaitytė, 5 kl. Viltė Adomaitytė, 6 kl. |
D. Usevičienė |
I vieta Diplomas Diplomas |
32. |
UVSB konkursas “Stebuklinga spalvų galia” |
|
|
Emilija Stanislovėnaitė, 8 kl. Vakarė Jurelytė, 9 kl. |
D. Usevičienė |
Nugalėtoja dalyvė |
33. |
|
Kings League |
|
Augustė Meškauskytė, 6 kl. |
J. Kirdeikienė |
Sidabro medalis |
34. |
Rajoninės Gimnazijų lauko tinklinio varžybos |
|
|
Pijus Keraminas IIIg Lukas Žemaitis IIIg. Gražvydas Kvietkauskas |
B. Masonienė |
I vieta Nugalėtojų taurė. diplomai |
35. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis. Rudens sesija Lietuvių kalba |
|
Gerda Šlapelytė 2 kl. Danielius Čižikas 2 kl. Viltė Pelakauskaitė 2 kl. Deividas Gadliauskas 3 kl. Greta Bikutė 3 kl.
|
L. Janaudienė |
II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas |
36. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis. Rudens sesija Anglų kalba |
|
Gerda Šlapelytė 2 kl. |
L. Janaudienė |
III laipsnio diplomas |
37. |
|
Lietuvių kalbos institutas ir VLKK organizavo konkursą ,,Kas man yra gimtoji kalba’’ |
|
B.Vinokurova, 10 kl. |
R.Stukienė |
Padėkos raštas |
38. |
Rajoninė fizikos olimpiada |
|
|
I.Vinokurova, 9 kl. G. Šukytė, 12kl. |
S. Kirdeikis |
|
39. |
Rajoninė 9 kl. rusų kalbos olimpiada |
|
|
Gaivilė Karosaitė Izabela Vinocurova Vakarė Jurelytė |
A.Žilinskienė |
I vieta II vieta III vieta |
40. |
Rajoninė 10 kl. rusų kalbos olimpiada |
|
|
Beatrisė Vinokurova |
A.Žilinskienė |
I vieta |
41. |
Rajoninis 9-10 kl. mokinių anglų kalbos konkursas |
|
|
Augustė Gavėnaitė I g kl |
J. Kirdeikienė |
III vieta |
42. |
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada |
|
|
I.Vinocurova 9 kl. B.Vinokurova 10 kl. |
R.Stukienė |
|
43. |
Rajoninė biologijos olimpiada |
|
|
I.Vinokurova Ig.l E.Tarvydaitė Ig. K.Kublickaitė IVg. G.Šukytė IVg |
N.Šukienė |
IIIvieta |
44. |
UVSB konkursas “Stebuklinga spalvų galia” |
|
|
E. Stanislovėnaitė 8 kl. V. Jurelytė, 9 kl. G. Sundžytė, 7 |
D. Usevičienė |
Nugalėtoja dalyvė dalyvė |
45. |
Raj. 9-12 kl. dailės olimpiada |
|
|
I.Vinocurova, 9 kl. G.Karosaitė, 9 kl. J. Vilimaitė, 12 kl. |
D. Usevičienė |
|
46. |
Raj.10-12 klasių istorijos olimpiada |
|
|
V.Jurelytė 9kl. A.Gavėnaitė9kl. E.Tarvydaitė9kl
|
II vieta Dalyvė Dalyvė
|
|
47. |
Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse ,,Tramtatulis- 2023”
|
|
|
Benas Keraminas 8 kl. |
R. Gavėnienė |
Rajono rato nugalėtojas, regiono rato nugalėtojas- nacionalinio rato dalyvis. |
48. |
Rajoninė dailės olimpiada 5-8 kl. mokinams |
|
|
Kamilė Velėniūtė, 5 kl. Kotryna Šukytė, 7 kl. Emilija Stanislovėnaitė, 8 kl. |
D. Usevičienė |
K. Velėniūtė II vieta, Emilija Stanislovėnaitė. III vieta |
49. |
Rajoninė anglų kalbos olimpiada 4 kl. mokinams |
|
|
Apokas Gustas 4 kl. |
L. Janaudienė |
Dalyvis |
50. |
|
Respublikinis vertimų konkursas “Tavo žvilgsnis” (anglų kalba) |
|
Kamilė Bakanavičiūtė 4 kl. Viltė Veršylaitė 5 kl. Augustė Meškauskytė 6 kl. Rimgaudas Ruzgus 6 kl. Jonas Karosas 6 kl. Antanas Rudokas 6 kl. Kotryna Šukytė 7 kl. Jokūbas Šukys 7 kl. Goda Politaitė, 7 kl. Gabija Špokevičiūtė II g. Viktorija Karaliūtė II g. |
L. Janaudienė J. Kirdeikienė |
Diplomas Diplomas Padėkos raštas Diplomas Diplomas Diplomas Diplomas Padėkos raštas Padėkos raštas Diplomas Diplomas |
51. |
|
Respublikinis vertimų konkursas “Tavo žvilgsnis” (rusų kalba) (teksto iliustracija) |
|
Daivydas Trakas 7 kl. Eligijus Statauskas 7 kl. Vakarė Jurelytė I g. Emilija Stanislovėnaitė 8 kl. |
|
Padėkos raštas Diplomas Padėkos raštas Diplomas |
52. |
|
Respublikinis konkursas “Mano Aleksandras Puškinas XXIII” |
|
Emilija Stanislovėnaitė 8 kl. Vakarė Jurelytė I g kl. Gaivilė Karosaitė I g kl. Izabela Vinocurova I g kl. Beatrisė Vinokurova II g. kl. |
|
Dalyvė Nugalėtoja Dalyvė Dalyvė Dalyvė |
53. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis. Pavasario sesija Lietuvių kalba |
|
Gerda Šlapelytė 2 kl. Danielius Čižikas 2 kl. Viltė Pelakauskaitė 2 kl. Deividas Gadliauskas 3 kl. Lukas Pūdymaitis 3 kl. Emilis Murnikovas 3 kl. Arminas Jomantas 3kl. Gerardas Bikus 2 kl. Greta Bikutė 3 kl. Rokas Šukys 3 kl. |
L. Janaudienė |
II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas III laipsnio diplomas III laipsnio diplomas III laipsnio diplomas padėka padėka padėka |
54. |
|
Edukacinis konkursas Olimpis. Pavasario sesija Anglų kalba |
|
Gerda Šlapelytė 2 kl. Danielius Čižikas 2 kl. Viltė Pelakauskaitė 2 kl. Deividas Gadliauskas 3 kl. Greta Bikutė 3 kl. Lukas Pūdymaitis 3 kl. Arminas Jomantas 3kl. Rokas Šukys 3 kl. Rugilė Barauskaitė 4 kl. Akvilina Petropš 4 kl. Majus Pelakauskas 4 kl. Gerardas Bikus 2 kl. Rokas Šukys 3 kl. Emilis Murnikovas 3kl. |
L. Janaudienė |
II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas padėka padėka padėka |
55. |
Utenos r. 5-8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba “English Verse” |
|
|
Viltė Veršylaitė, 5 kl. Augustė Meškauskytė, 6 kl. Rimgaudas Ruzgus, 6 kl. Kotryna Šukytė, 7 kl. Benas Keraminas, 8 kl. |
J. Kirdeikienė |
Padėkos raštas Padėkos raštas II vieta Padėkos raštas I vieta |
56. |
|
8-12 klasių mokinių rašinių konkursas “Mes esame NATO” |
|
Augustė Gavėnaitė, I g kl. |
J. Kirdeikienė |
II vieta (rašinys anglų kalba) |
57. |
Rajoninės krepšinio 3x3 varžybos I-IIg klasių |
|
|
Tamošiūnas Š. IIg Baravykas P. IIg Vaškelis T. IIg Apokas A. |
|
Dalyviai |
58. |
Rajoninės krepšinio 3x3 varžybos III-IV g klasių |
|
|
Žemaitis L IVg kl . Keraminas P IV.kl Vaškelis T. |
B. Masonienė |
III vieta Diplomai, medaliai |
59. |
Rajoninės salės futbolo varžybos (mokyklų rinktinės) |
|
|
Keraminas P. IVg kl Urbanavičius A.IV g kl Labeikis L. IVg kl Masiulis S. IV g kl. Kaškauskas I. IV g kl Urbanavičius S IIg kl Padkočiūnas N.8 kl Vitkūnas L. Ig kl
|
B. Masonienė |
Dalyviai |
60. |
Rajoninė biologijos olimpiada |
|
|
Tajus Skubiejus 5kl Smiltė Šlapelytė 6kl. Jokūbas Šukys 7kl. Ainoras Veršyla 8kl |
N.Šukienė |
Dalyviai |
61. |
MOKSLEIVIŲ KONKURSAS ,,APSAUGOK SAVO HEROJŲ“
|
Valstybės pažinimo centras |
|
E. Tarvydaitė Ig
V. Jurelytė IG
|
N.Šukienė |
|
62. |
Atliekų kultūros egzaminas |
UAB ,,VAATC“ |
|
E.Tarvydaitė v.Jurelytė |
N.Šukienė |
Žinovo diplomas Eksperto diplomas |
63.
64.
65.
|
Konkursas “Jaunasis aplinkosaugininkas”
Tarptautinis edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas”Olimpis 2023 Pavasario sesija”
Tarptautinis edukacinis biologijos konkursas “Olimpis 2023 Pavasario sesija”
Tarptautinis edukacinis matematikos konkursas “Olimpis 2023 Pavasario sesija”
|
Utenos kolegija |
|
Gabrielė Matulionytė Kamilė Kublickaitė Greta Šukytė
Rugilė Barauskaitė 4 kl. Elzė širvytė 4 kl. Akvilina Petropš 4 kl. Urtė Stundžytė 4 kl.
Danielius Čižikas 2 kl. Gerda Šlapelytė 2 kl. Viltė Pelakauskaitė 2 kl. D.Gadliauskas 3 kl. E.Murnikovas 3 kl. G.Bikutė 3 kl. G.Bikus 2 KL. A. Jomantas 3 kl. L.Pūdymaitis 3 kl. R.Šukys 3 kl. D.Čižikas 2 kl. G.Šlapelytė 2 kl. V.Pelakauskaitė 2 kL. D.Gadliauskas 3 kl. G.Bikutė 3 kl. R. Šukys 3 kl. A.Jomantas 3 kl. E.Murnikovas 3 kl. L.Pūdymaitis 3 kl. G.Bikus 2 kl. |
N.Šukienė
B.Damauskienė
B.Damauskienė
B.Damauskienė |
II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas III laipsnio diplomas III laipsnio diplomas Padėka Padėka Padėka Padėka III laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas II laipsnio diplomas III laipsnio diplomas Padėka Padėka Padėka Padėka Padėka |
65. |
4 kl. mokinių anglų kalbos rajoninė olimpiada |
|
|
G. Apokas 4 kl. |
L. Janaudienė |
Dalyvis |