Gimnazijos direktorius- Rimantas Žvirblis

Pavaduotoja ugdymui- Renata Gavėnienė

Ūkvedys - Rimantas Damauskas

Gimnazijos taryba – aukščiausia savivaldos institucija, atstovaujanti  mokiniams, mokytojams, tėvams ( globėjams, rūpintojams),  socialiniams partneriams ir vietos bendruomenei. Gimnazijos taryba kuriama  visų įstaigos veiklos sričių klausimams kolegialiai nagrinėti ir spręsti; posėdžiai šaukiami ne rečiau kaip vieną kartą per ketvirtį, į juos gali būti kviečiami  gimnazijos vadovai,  su gimnazijos bendruomenės veikla  susijusių įstaigų, organizacijų  atstovai, kurie nėra gimnazijos tarybos nariais. Gimnazijos taryboje mokiniai, tėvai ir mokytojai atstovauja lygiomis dalimis. Tarybos sudėtyje - 9 žmonės (3 moksleiviai, 3 mokytojai  ir 3 tėvai). Gimnazijos tarybos veikloje gali dalyvauti vietos savivaldos atstovai. Rinkimų į gimnazijos tarybą procedūra remiasi demokratiniais rinkimų principais: slaptumu, visuotinumu, konkurencija, periodiškumu. Rinkimų į gimnazijos tarybą procedūra numatyta Gimnazijos tarybos nuostatuose.

Gimnazijos tarybos sudėtis:

Pirmininkas:  G.Indrašius

Nariai: J.Kirdeikienė

V.Rudokienė

A.Karosienė

S.Sirvydis

E.Vinocurova

A.Meidutė

K.Kublickaitė

B.Vinokurova

E.Šlapelienė

Mokytojų taryba - nuolat veikianti gimnazijos savivaldos institucija mokytojų profesiniams bei bendriems ugdymo klausimams spręsti. Mokytojų tarybą sudaro gimnazijos vadovybė, visi gimnazijoje dirbantys mokytojai,  bibliotekininkai, soc. pedagogas, spec. pedagogas ir kiti tiesiogiai ugdymo procese dalyvaujantys darbuotojai. Į posėdžius gali būti kviečiami kitų gimnazijos  savivaldos institucijų atstovai.

Pirmininkė:  R.Gavėnienė

Nariai: V.Pranaitienė

V.Rudokienė

T.Skubiejė

G.Indrašius

S.Šližys

N.Braukylienė

O.Sirvydienė

Mokinių parlamentas - aukščiausia  mokinių savivaldos institucija. Jis šaukiamas ne rečiau kaip kartą per mokslo metus. Jo darbe dalyvauja klasių susirinkimuose išrinkti 7 delegatai.

Beatrisė Vinokurova

Paulius Baravykas