Užpalių vidurinės mokyklos vaikų dienos centras „Saulutė" gegužės 26 d. sėkmingai pradėjo įgyvendinti projektą „Noriu būti savanoriu!" ,finansuojamą iš Utenos rajono savivaldybės lėšų pagal Utenos rajono savivaldybės administracijos kokybiškos švietimo sistemos kūrimo ir jaunimo užimtumo programą. Projektas prasidėjo mokymais „Savanorystės įgūdžiai". Mokymus vedė lektorė Elona Berniūnienė. Pirmoje mokymų dalyje dalyvavo 20 Užpalių gimnazijos mokinių, vaikai sužinojo, kas yra savanorystė, kaip tapti savanoriu ir t.t. Antroje dalyje dešimt būsimų savanorių sužinojo, kokių savybių reikia savanoriui, darė įvairius testus savęs pažinimui, vaidino situacijas, mokėsi, kaip bendrauti su vaikais, kaip juos užimti. Po mokymų birželio 2-6 d. apmokyti savanoriai turėjo progą įgyti praktinių įgūdžių padirbėdami kasmet organizuojamoje vaikų vasaros dieninėje stovyklytėje. Stovyklą remia Amerikos Lietuvių organizacija „Vaiko vartai į mokslą".

Projekto vadovė Virginija Stukienė
Projekto koordinatorė Virginija Rudokienė