Vasario mėnesį baigėsi veiklų planavimas ir prasidėjo aktyvios veiklos. Projekto metu gilinsime rusų kalbos ir biologijos žinias, mokysimės bendrauti ir bendradarbiauti. Prie projekto komandos prisijungė kūrybos agentas Martynas Švedas.
Martynas apie save:
„Nuo 12 metų esu skautas, keliavau su speleologais po urvus, vedžiau ekskursijas į kalnus, dabar organizuoju įvairios trukmės žygius vaikams ir suaugusiems Lietuvoje. Svarbią mano gyvenimo dalį užima folkloras: groju bei dainuoju vyrų folko grupėje „Ugniavijas", bei įvairaus folko grupėje „Marga muzika", priklausau senovės baltų draugovei „Kovarnis", užsiimu senovės baltų gyvensenos ir karybos puoselėjimu bei rekonstrukcija."
Vasario 13d. įvyko pirmasis užsiėmimas. Pamoką pradėjome nuotaikingai- žaidimu „Evoliucija". Mokiniai virto amebomis, žuvimis, paukščiais, šimpanzėmis. Sesijos metu analizavome nervų sistemą: iš vielos lankstėme neuronus, kūrėme reflekso lanką, matavome reflekso lanko greitį, lipdėme galvos smegenų dalis, aiškinomės jų funkcijas.

Kuruojanti mokytoja Neringa Šukienė