Sveikiname mūsų Užpalių gimnazijos šviesuolius, rajono olimpiadų nugalėtojus! Džiaugiamės, kad jūsų toks gražus būrys! Linkime užsidegimo, kantrybės, atkaklumo ir užsispyrimo!

Jorūną Janaudį, I g. klasės mokinį, rajono biologijos ir fizikos olimpiadose užėmusį I vietas.

Augustiną Kubiliūną, IV g. klasės mokinį, rajono meninio skaitymo konkurse užėmusį I vietą.

Marių Pranaitį, III g. klasės mokinį, rajono fizikos olimpiadoje užėmusį I vietą.

Karolį Sirvydį, II g. klasės mokinį, Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso ,,Bebras“ II etapo nugalėtoją ( geriausias rezultatas).

Luką Vaškelį, IV g. klasės mokinį, rajono biologijos ir fizikos olimpiadose užėmusį III vietas.

Emiliją Tarvydaitę, 6 klasės mokinę, rajono meninio skaitymo konkurse užėmusią  III vietą.

Gaivilę Karosaitę, 6 klasės mokinę, rajono jaunųjų filologų konkurse užėmusią III vietą.

Mokslas ir žinios visą gyvenimą bus būtina priebėga, todėl jeigu jaunystėje mokslo medžio nepasodinsime, vėliau neturėsime ir jo pavėsio.

Jaunieji žurnalistai