Mūsų gimnazijos trečiokai su savo mokytoja Laima Janaudiene atėjo į biblioteką per lietuvių kalbos pamoką, kurios tema „Biografija“. Čia, padedami bibliotekininkių, mokiniai išsiaiškino, kaip vadinamas žmogaus viso gyvenimo ir veiklos aprašymas, kas gali tai rašyti. Jiems buvo smalsu sužinoti, o kas gi yra „autobiografija“. O tai išsiaiškinę, vaikai pabandė pristatyti save ir draugams, net atskleisdami savo svajones, papasakodami, kas gi jiems primena jų ankstyvąją vaikystę. O kadangi pamoka vyko bibliotekoje, jos darbuotojos trečiokus supažindino ir su knygos bibliografija. Bibliotekininkių pateiktos ir mokinukų atliktos užduotėlės parodė, kad šią pamoką jie išmoko puikiai, o už tai visi buvo apdovanoti Gintarės Adomaitytės knygutėmis „Vėjų miesto pasakos“.

Bibliotekininkės

cv2  cv1