Kovo 19 -23 d. Užpalių gimnazija dalyvavo akcijoje „VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2018“. Mokinių parlamento vaikai kiekvieną savaitės dieną kvietė dalyvauti akcijoje „Juk tai nieko nekainuoja...“. Pirmadienį - kuo daugiau šypsotis, dalino priklijuojamas šypsenas. Antradienį kvietė sakyti komplimentus. Trečiadienį dalino draugystės apyrankes. Ketvirtadienį kvietė apkabinti vieniems kitus, o penktadienį surengė staigmenų pertrauką. Vaikai, mokytojai galėjo traukti lapelius su užduotimis, jas atlikę gavo po saldainį.
Dailės mokytoja R. Sakalauskienė su 5-8 ir I-IVg mokiniais piešė piešinius smurto ir patyčių prevencijos tematika. Soc. pedagogė pravedė užsiėmimus 1-8kl. ir I-IIg klasių mokiniams tema „Kurią pusę pasirinksi TU?“.
Taip pat siūlome sudalyvauti ir išspręsti mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas, ar stebimas patyčias.
http://uzsaugialietuva.lt/testas/ Išsprendus testą suteikiamas pažymėjimas.