Vasario 24 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko respublikinė anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 82 gimnazistai iš daugelio šalies miestų ir apskričių. Utenos rajonui joje atstovavo Užpalių gimnazijos III g. klasės mokinė Elzė Šližytė, lydima anglų kalbos mokytojos Jūratės Kirdeikienės. Olimpiadą sudarė 3 dalys: rašto užduotis, kurią reikėjo atlikti pagal peržiūrėtą vaizdo įrašą, kalbėjimas dialogu ir kūrybinė užduotis, kurios metu konkurso dalyviai turėjo progą pabendrauti bei pasidalinti įspūdžiais besižvalgydami po Vilniaus senamiestį. Olimpiadai pasibaigus paaiškėjo rezultatai ir buvo apdovanoti nugalėtojai. III g. klasės mokinė Elzė Šližytė iš 100 taškų surinko 85 ir užėmė 7-tą vietą.
Kalba atveria kelius į šiuolaikinį pasaulį, suteikia galimybę pažinti, siekti tikslų.

ao1 ao2