Vasario 8 d. Užpalių gimnazijos Ig, IIg, ir Vyžuonų skyriaus 10 klasės mokiniai, lydimi Ig klasės vadovės S. Leleivienės, direktoriaus R. Žvirblio, soc. pedagogės V. Rudokienės, lankėsi16 – ojoje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje - STUDIJOS 2018.
Mokiniai turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti su 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovais ir jų įstaigų prisistatymais.
Gavome dovanų lankstinukų su informacine medžiaga apie profesijas ir studijas. Su medžiaga galite susipažinti gimnazijos tyliojoje skaitykloje, profesinio informavimo taške.