Gruodžio 7 d. priešmokyklinės grupės – 8 klasių mokiniai lankėsi Anykščiuose. Nors ir labai snigo, su vaikais pasigrožėjome nuo „Lajų tako“ atsiveriančiu Anykščių šilelio gamtovaizdžiu. Vėliau apsilankėme „Apverstame name“. Taip pat pabuvojome Anykščių menų inkubatoriuje, kur turėjome progą virtualioje realybėje „pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, pakeliauti jūros dugnu, pabuvoti sudužusiame laive ir pan.“ Taip pat lankėmės neįprastoje erdvėje, „COSMOS“ Paukščių Take, kurioje sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus ir garsus. Išvyką baigėme sočias pietumis picerijoje. Dėkoju už pagalbą spec. pedagogei S. Leleivienei, lydint vaikus į ekskursiją. Išvyka finansuota iš v.d.c. „Saulutė“ lėšų.
Gruodžio 15d. vėl grįžome į Anykščius tik šį kartą priešmokyklinės grupės- IIIg klasės mokiniai lankėsi sveikatos oazėje „Bangenis“. Esame dėkingi išvykos iniciatorei Užpalių seniūnijos soc. darbuotojai Rasai Žukauskienei bei rėmėjams NVO organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Soc. pedagogė Virginija Rudokienė

gmsb1 gmsb2