Lapkričio 16 d. gimnazijoje vyko „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimo renginys“. Šio projekto vykdytojas yra Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras. Į renginį atvyko ir savo patirtimi dalijosi gerai žinomas MB „Vanilinis Dangus“ įkūrėjas ir bendraturtis Povilas Jankauskas. Vėliau mokiniai buvo suskirstyti grupėmis, kur stebėjo Utenos regioninio profesinio mokymo centro statybininko – apdailininko, virėjo- konditerio, barmeno – padavėjo specialybių pristatymus. Po specialybių pristatymų mokiniai susirinko į aktų, kur vyko „protmūšis“. Moderatorius uždavė 15 klausimų susijusių su prieš tai pristatytomis profesijomis. Nugalėjusi komanda gavo pakvietimus į kiną, o kitos komandos po didelį tortą.

Virginija Rudokienė

pro1 pro2 pro3 pro4