Š. m. lapkričio 15 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" vyko prevencinis renginys „Pasakyk narkotikams – NE", skirtas Utenos miesto ir rajono jaunimui. Šio renginio tikslas – skatinti jaunimo netoleranciją žalingų medžiagų vartojimui. Užpalių gimnazijos Ig, IIg, IIIg, klasių gimnazistai neliko abejingi šiai iniciatyvai. Mokiniai išklausė paskaitą, dalyvavo diskusijoje su asmeniu , praeityje vartojusiu narkotines medžiagas, pasižiūrėjo kinologo su tarnybiniu šunimi parodomąją programą, taip pat pademonstravo savo kūrybinį filmuką. Užpalių gimnazijos mokiniai už atliktą kūrybinę užduotį: Lukas Indrašius, Lukas Vaškelis, Tomas Gražys, Tomas Gaučys, Vytautas Gaučys, Martynas Meškauskis buvo apdovanoti kvietimais į filmą bei prevencine išvyka į Kėdainius, kuri vyks lapkričio 18d. Ačiū komandai bei kitų klasių mokiniams už dalyvavimą renginyje.
Daugiau informacijos: http://www.utena.lt/
Kūrybinį filmuką „„PASAKYK NARKOTIKAMS – NE“ galite rasti Užpalių gimnazijos Facebook paskyroje

Virginija Rudokienė