bendra

Utenos r. Užpalių gimnazija kviečia būsimus III gimnazijos klasės mokinius prisijungti prie mūsų bendruomenės nuo 2024 metų rugsėjo 1 d. Laukiame ir norinčių mokytis I, II bei IV gimnazijos klasėse.

Kodėl verta rinktis Utenos r. Užpalių gimnaziją? –

• patyrę mokytojai profesionaliai ugdo mokinių akademinius pasiekimus, skatina asmeninę ūgtį;
  • saugi gimnazijos  aplinka palanki produktyviam laisvalaikiui, talentams ir pomėgiams skleistis, bendruomenės narius sieja dalijimasis, draugiškumas, pagarba;
  • nedidelėse bei vidutinėse klasėse kiekvienas mokinys gauna pakankamai dėmesio optimaliam individualių gebėjimų ugdymui(si);
  • toliau gyvenantiems mokiniams  sudaromos sąlygos atvykti ir parvykti.

Išbandyk savo sparnus Utenos r. Užpalių gimnazijoje – čia norai susitinka su galimybėmis.

Kontaktai:

Telefonai - +370 389-31160