2023-09-03

Su trenksmu mus paliko vasara, atgindama rudenį su gražiausiomis spalvomis ir mokyklos klegesiu. Šventė prasidėjo Užpalių Šv. Trejybės bažnyčioje. Grįžę iš bažnyčios mokiniai rikiavosi prie mokyklos pievelėje, pražydusioje gėlėmis. Gražiai renginį pradėjo Užpalių gimnazijos III gimnazijos klasės mokinės Justina ir Beatrisė. Mokinius ir tėvelius sveikino garbūs svečiai: Utenos savivaldybės atstovas P. Čyvas, Užpalių seniūnas E. Keraminas, Užpalių Šv. Trejybės klebonas J. Bučelis, Užpalių LIONS klubo narė N. Rimkevičienė. Džiaugėsi vėl susitikę su mokiniais Užpalių gimnazijos direktorius R. Žvirblis ir pavaduotoja ugdymui R. Gavėnienė. Su mažaisiais mokyklos nariais supažindino mokytoja B. Damauskienė. Ji šiemet ves pirmokėlius į platų žinių pasaulį. Naujus mokslo metus Užpalių gimnazijoje pradėjo ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja D. Skvarnavičienė, ji bus ir 5 klasės auklėtoja. Nuskambėjus skambučiui visi skubėjo į pirmąją pamoką, o po jos - į biblioteką, kur eksponuojami II g klasės mokinės Gaivilės Karosaitės tapybos darbai. Nedidelė, bet draugiška ir siekianti saldžių mokslo vaisių mokinių bendruomenė pradėjo dar vienus mokslo metus.
P.S. Už gražią šventę dėkojame II ir III g klasių mokiniams, jų auklėtojai V. Rudokienei ir visiems, kurie atėjo, palydėjo...

Užpalių gimnazijos jaunieji žurnalistai