2022-06-13
Rokiškio Jaunimo ir vaikų teatras „Grįžulo ratai“ Užpalių gimnazijos mokiniams atvežė spektaklį „Klifa“ pagal Dalios Kuoraitės pjesę. Temos, kurios gvildenamos spektaklyje, labai aktualios: tolerancija, kartų dialogas, kompromisų ieškojimas. „Klifa“ – tai pasakojimas apie vieną mokyklos klasę. Apie netiesą ir prisitaikėliškumą. Dramą „Klifa“ parašė Dalia Kuoraitė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos auklėtinė. Šis kūrinys antrajame respublikiniame jaunųjų dramaturgų konkurse pripažintas geriausiu. Kūrinyje pasakojama apie tai, kaip moksleiviai ima rinkti parašus, kad Klifa – klasės auklėtoja – būtų pakeista... „Kiekviena iš jūsų turi kažką gražaus, tik viena tą gėrį paslepia giliai, o kitos – spinduliuoja aplinkui“, – pasakė mokytoja vienai iš savo auklėtinių. Ir štai klasėje, kurioje mokėsi vien merginos, gimė idėja atsikratyti šia mokytoja...

Kotryna Šukytė, Užpalių gimnazijos 6 klasės mokinė

klifa2