2022-05-28
Užpalių gimnazijos 7-9 klasių mokiniai dalyvavo Didžiajame Whatansu sąskrydyje „Vienas lauke – ne karys“. Šiame sąskrydyje dalyvavo apie 240 mokinių iš Aukštaitijos mokyklų. Mūsų šiame būryje buvo net 26 mokiniai. Tik atvykę į stovyklą traukėme lapelius, į kurią karalystę pakliūsime. Karalysčių buvo keturios. Dar turėjome pasiskirstyti vaidmenimis. Jų buvo keturi: tarnai turėjo paklusti karaliui, kariai turėjo ginti savo karalystę, karaliai turėjo nieko neveikti, žyniai rūpinosi, kad karaliai netaptų tironais. Kai įsikūrėme, žaidėme žaidimą „Užduok klausimą“, kuris padėjo mums susipažinti. Stovykloje maistas buvo tik vegetariškas. Vakare karalystės rengė pasirodymus. Kitą dieną ėjome į žygį, kuriame reikėjo pasitikėti draugu, nes vienam keliauti teko užrištomis akimis. Grįžę dainavome dainas, žaidėme žaidimus. Paskutinę dieną buvo sunku atsisveikinti, nes visi susidraugavome. Šią stovyklą rekomenduočiau visiems, nes joje ugdoma pagarba ir pasitikėjimas savimi.

Beata Špalovaitė, Užpalių gimnazijos 7 klasės mokinė.

stovykla1 stovykla3