Šauniai ir prasmingai Užpalių gimnazijos mokiniai ir mokytojai praleido paskutinę dieną prieš atostogas mokykloje. Mokėsi mokomųjų dalykų Kalėdų tematikos turinyje, kūrė Kalėdų motyvų ir baltiškųjų ornamentų koliažą, skaitė ir nagrinėjo puikų žemietės etnologės Gražinos Kadžytės tekstą apie Kalėdų tradicijas, kūrė tekstą Kalėdų tema, žinoma, laukė Kalėdų senelio, keitėsi dovanėlėmis, žiūrėjo filmuką „Kalėdų senelis mokosi“ su žaismingais klasių pasirodymais. Klasėse laukė Kalėdų senelio, aptarė nuveiktus darbus ir pasidžiaugė pasiektais rezultatais. Kalėdų senelis aplankė ir pačius mažiausius, ir didžiausius. Patikrino mokinukų parengtus darbus, dar ir paklausinėjo gerokai, patikrino geografines žinias ir tik tada apdovanojo. Pagilinę baltiškųjų ornamentų, Kalėdų tradicijų žinias laukiame didžiųjų metų švenčių, sutikime jas švaria ir ramia širdimi.

Kalėdų ir Naujųjų metų nekantriai laukiantys Užpalių gimnazijos žurnalistai

kaled1 kaled2